svadobná torta                         Naša cukrárenská výrobňa pracuje v oblasti potravinárstva už od roku 1991. Počas tohto obdobia sa jej sortiment, počet zamestnancov, ako aj pracovné priestory neustále rozširovali   a skvalitňovali.

zákusok - jablkový sen

      Sortiment firmy dnes tvorí viac ako 100 druhov zákuskov a tortových rezov, banketky, klasické aj netradičné torty, slané pečivo, ako aj vynikajúce talianské špeciality v pohároch, ktoré ponúkame na rodinné príležitosti, firemné akcie a ostatné spoločenské príležitosti. Naše cukrárenské výrobky si kupujú zákazníci z regiónu Hornej Nitry aj mimo nej.


banketky


      Cukrárenské produkty pripravujeme na základe tradičných receptúr. Okrem toho používame aj inovačné postupy a kvalitné certifikované suroviny od domácich aj zahraničných distribútorov.      O narastajúce požiadavky zákazníkov sa v súčasnosti stará 12 stálych zamestnancov firmy. Vyškolení pracovníci Vám radi poradia a zaevidujú Vašu objednávku na základe telefonického dohovoru alebo osobného kontaktu. Okrem voľného predaja a predaja na objednávky svojimi výrobkami zásobujeme aj mnohé cukrárne, potravinárske obchody a kaviarne.SME ČLENOM LYONESS – AJ REGISTRUJEME
LYONESS


tortový rez myžo slané pečivo kiwi kocky Panna cotta torta


Website © 2019 Zákusky :: Magdaléna Letavajová Všetky práva vyhradené. foto: M. Letavajová